Moderní gymnastika a léčba bolesti svalů

Moderní gymnastika je velmi dynamický sport, který v sobě kombinuje prvky baletu, gymnastiky, divadelního tance a akrobacie. Cvičit se může s různými pomůckami, ale také bez nich. Nejčastější pomůcky jsou obruč, stuha, švihadlo, míč nebo kužele. Moderní gymnastika patří také mezi olympijské sporty, což vypovídá o její náročnosti. Není to sport pro každého, je nutné mít pevnou vůli a vytrvalost. Po cvičení jsou časté bolesti svalů. Jak se proti bolesti svalů ale bránit?

Vyzkoušet můžete různé medikamenty proti bolesti. Jejich nevýhodou je cena a také velké zatížení organismu. Jestliže byste rádi využili přípravek, který je možné užívat pouze lokálně, vyzkoušejte chladivý gel Biofreeze. Tento přípravek pracuje na principu léčby chladem a zabraňuje tak přechodu bolestivých signálů z nervů do mozku. Chladivý gel Biofreeze je velmi oblíbený také mezi pacienty trpícími artrózou nebo artritidou, což vypovídá o jeho účinnosti.

Navštivte nějakou pobočku Svět Zdraví s.r.o. a zjistěte jak hubnout.

Účinky chladivého gelu můžete podpořit také dalšími technikami. Mezi fyzioterapeuty a maséry je nejoblíbenější tejpování. Tejpování je speciální obvazová technika pocházející z Japonska. Jsou při ní používány tzv. tejpy, což jsou pružné popruhy. Jejich správným přikládáním dochází k úlevě od bolesti. Tejpování se můžete naučit i vy! Stačí se zapsat na kurzy tejpování, kde vás naučí všechny potřebné techniky!

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.